『Ꭾ𝐢𝐥𝐠𝐫𝐢𝐦』

 

【 UVÍTÁME VÁS VE FANTASY, TEXTOVÉ HŘE ZVANÉ PILGRIM】

Děj se odehrává v zemi známé pod názvem Astorie, jejíž časové podloží je usazeno na přelomu temného středověku a „novověku“ v teprve začínajícím období páry.

NABÍZÍME VÁM:

Originální příběh, který Vás vezme do propracovaného světa, ve kterém si budete moci podrobit moře i souši. Bojovat s jinými rasami, či s nepřítelem světového kalibru v podobě Temného pána a jeho přisluhovačů. Pokud Vás však boje nebaví, nezoufejte. Svět je zcela otevřený a tak si s klidem svým vlastním můžete otevřít ku příkladu obchod, krčmu, či školu, nebo cokoli jiného co se zrodí ve vašich myslích.
Tři osobité rasy:Astrály, jenž využívají magii pomocí Moir – Magických mincí ve kterých jsou zapečetěné schopnosti a pod rouškou Církve ničí zárodky zla.Nocturny, magií stvořené krvepijce neboFae, patřící ke sličnému lidu, piráta či medica Kontilliánské církve. každý si základ může vylepšit dle svých možností a být originálním jedincem tohoto světa!
Zajímavé reálie, např. tzv. irubia v podobě tří pravidel tohoto světa, které nelze porušit.
Kvalitní základnu dlouhodobých a zkušených hráčů, kteří se nebojí pomoci ztracené ovečce tápající v temných hlubinách herního webu.
Hra se nachází přímo na discord serveru. Je však nutné se nejprve registrovat, až poté je udělen přístup do herních lokací a její historie.

Chcete patřit k velmožné Nocturně na Půlnočním dvoře? Nebo pod rouškou noci plnit své poslání jako krvepijec a pomáhat Kazatelům ničit zlo, jenž sužuje opět Astorii v podobě Běsů? Či být zbloudilý Faejský pirát, jenž své srdce přeměnil na kámen a jeho jedinou touhou je shromáždit zlato od lidí, jenž si jej tak drze přivlastnili?

📜 𝖂𝖊𝖇:【 https://pilgrim-rpg.wixsite.com/trpg
📜 𝕯𝖎𝖘𝖈𝖔𝖗𝖉: 【
https://discord.gg/zuAN6cY

Rating: 3.4/5. From 14 votes.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..