FantasyHistorické

Elderia

ELDERIA RPG

Elderia je ohromný kontinent, který se po celá staletí zmítal v krvavých válkách. Krvavé řeky ztracených duší utvářely lidská království, kdy se lidské plémě velmi rychle stalo dominantním národem, jenž touží po moci a nadvládě.

Naproti lidem však od pradávných dob stojí majestátní a dlouhověcí elfové. Spřízněni s přírodou, jsou štítem proti temnotě, která nikdy nespí a Temný pán ze Stínozemí kazí srdce slabých a obrací je proti světlu. K tomu mu napomáhají jeho zlá, zvrácená a pokroucená stvoření, jenž stvořil ze své nenávisti a zloby.

Mrazivému severu vládnou jezdci na ohromných vlcích a sněžných kočkách. Zima dává, zima bere a ledová srdce neroztávají.

Obloze vládnou Räelští letci sedlající gigantické orly. Okřídlené stíny, jenž neznají okovy a pocit porážky.

Světlo a temnota nemohou existovat jeden bez druhého. A nebo je to mýlka? Kostky byly vrženy a kola osudu roztočena.

° Hrajeme na fórum.
° Historické fantasy.
° Možnost hrát za 4 rasy + 2 bonusové za odměnu.
° Bohaté inzeráty a stále volná herně důležitá místa.
° Možnost podílet se na rozvoji hry a určitých území.
A mnoho dalšího…

DISCORD: https://discord.gg/rMXEe6TYYu

WEB: https://elderiarpg.wixsite.com/elderia-trpg

5 based on 1 reviews

Jeden myslel na “Elderia

  • Elderia sice neexistuje příliš dlouho, ale s klidem na srdci mohu říct, že tahle hra má velmi velký potenciál, a po dlouhé době je to nová hra, která stojí za pozornost; reálie jsou zajímavé, obsáhlé ale zároveň jednoduché, jejich rozdělení je přehledné a jednotlivé informace se hledají snadno, vše má své místo a web nepůsobí nijak chaoticky, dá se v něm krásně a bez problému brouzdat. Hráč má na výběr ze čtyř ras, což je za mně zlatý střed, každá rasa je hezky popsaná, doplněná skvělým výběrem estetických obrázků, a navzdory výběru rasy, hráč není omezován jen na území, na kterém daná rasa žije; cestovat se dá po téměř celém světě, což je jen další herní plus.
    Kromě graficky velmi krásného a skvěle udělaného webu, mají hráči volnou ruku při tvoření postavy anebo při samotném hraní, stačí se pouze držet sepsaných reálií. Míst na hraní je spoustu a hráč si může vybrat ze široké a zajímavé škály z téměř celého světa.
    Herní komunita je naprosto fantastická, na Elderii se sešla skupina lidí, která si opravdu zakládá na příjemné, přátelské, a hlavně klidné komunitě, toxicita není v chatu vítána. Nováček je – z mého pohledu – vždy příjemně přivítán, a pokud projeví zájem, vždy se najde hodná duše, která si ho vezme pod křídla a společně vymyslí postavu, se kterou bude co nejsnazší vstoupit do hry. Nabízených inzerátů je opravdu hodně a troufám si říci, že si v nich vybere i ten nejvybíravější. Na Elderii lze hrát prakticky za cokoliv a je jen na daném hráči, co mu bude nejpříjemnější hrát; ať už to bude obyčejný obyvatel nebo vlivný šlechtic, který tahá za nitky ve stínech. Hráč má taktéž na výběr, jestli si bude tvořit svůj příběh, anebo se připojí k hlavní dějové linii; každý má na výběr a nikoho na hře do ničeho nenutíme.
    Elderia jako taková dokáže hráče opravdu pohltit, komunita je přátelská a skládající se z velmi kvalitních hráčů, se kterými je radost si zahrát. Elderii mohu s klidem dát pět hvězd, a zasloužila by si víc, pokud by to šlo, jak za krásně zpracovaný web, tak přehledné reálie, úžasnou hráčskou komunitu a ochotnou adminku, kvalitní herní posty, a také za mnoho herních možností a příležitostí.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..