FantasyHororové & StrašidelnéSkutečný život

Tenebris

TENEBRIS RPG

What is more infinite? Human greed or hate? 

Svět lidí se byl nucen po první světové válce smířit s existencí nadpřirozených ras, které kolem nich žily celou dobu a po celá staletí. Jenže dříve byl každý, kdo je kdy spatřil, považován za blázna. Fakt, že stvoření jako andělé, démoni, vlkodlaci či chrliči jsou skutečné, zanechal v lidských srdcích strach a nejistotu. Všichni lidé se odjakživa báli všeho, čemu nerozuměli a raději to zahubili, než aby tomu dali šanci. Starodávná válka mezi anděly a démony se možná přesunula do pozadí stínů, ale to neznamená, že konflikt zcela vymizel. Lidská rasa se považuje za dominantní druh po stovky let a není tomu jinak ani v současnosti. Koexistence všech je i tak nadále napjatá.

Hlavní dění je netradičně zasazeno do italského Říma, a do naší současnosti. Historie však na všechny dýchá skrz antické, renesanční a barokní památky. Řím hrál vždy velkou roli, co se historických dějin týkalo a není tomu jinak ani dnes. Je centrem všech ras, nemluvě o Vatikánu, coby místem kde žije hlava katolické církve. A pak je tu samotné Nebe a Peklo. Odvěcí nepřátelé rozděleni světem lidí.

  • Hrajeme na fórum.
  • Domluvy her a kecání mezi hráči probíhá na discordu.
  • RPG v současnosti, tudíž 21. století.
  • Možnost hrát za pět základních ras: Anděl, démon, chrlič, člověk a vlkodlak + nefilim, jakožto kříženci andělů a lidí.
  • Reálie se nachází na webu.WEB: https://tenebristrpg.wixsite.com/tenebris-trpg
    DISCORD: https://discord.gg/HePUZC9sAg
Be the first to write a review

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..