The Crimson Valley

The gods rule us still. They have come down from the stars.

And they are no longer kind…

 

Před 119 lety se Valen Velarys poprvé vznesl na své stříbrné dračici k obloze a započal tak nelítostné dobývání celé Volantie. Během čtyř let sjednotil malá království a území pod svou vládu, a roku 1095 se prohlásil za jediného svrchovaného vládce světa, ačkoliv měl Valen pod svou správou pouze polovinu říše. Za pomoci draků se sám ustanovil králem a nastolil vlastní náboženství, které považuje Valena Velaryse za prvního Boha, jenž z nebes sestoupil na zem, aby v říši nastolil mír a rovnováhu.

S příchodem Valena začala vláda karmínové dynastie, jak je dnes prostý lid nazývá. Dobyli téměř celý svět, prohlásili se za jediné vládce světa a zapustili hluboko kořeny svého vlastního náboženství, které považuje rod Velarysů za bohy, jenž se na svých okřídlených andělech snesli na zem.

Na druhé straně Volantie, daleko na chladném severu, se nachází aliance čtyř svobodných měst pod vládou železných baronů, kteří po celé generace odolávají útokům ze strany dračí dynastie, a zapřísahali se, že nikdy nepokleknou před karmínovou korunou. Avšak ne vždy je vše takové, jak se na první pohled zdá, pod rudou zástavou draků a modrou vlajkou baronů se nacházejí zrádci, trpělivě vyčkávající na to, vrazit vám kudlu do zad. Nebezpečí číhá i daleko na jižních ostrovech, které se hemží divokými draky, a kteří neváhají zaútočit na pocestné a proplouvající lodě.

Na čí stranu se postavíš ty, cizinče?

Skloníš hlavu před karmínovým trůnem, nebo podpoříš železné barony a jejich staletí staré náboženství a tradice, které tolik chrání před zvráceností karmínovců?

Neváhej a připoj se, hra o moc a nadvládu nad Volantií právě začíná.

 

Web: https://thecrimsonvalleyrp.wixsite.com/thecrimsonvalley

Rating: 4.5/5. From 25 votes.
Please wait...

Jeden myslel na “The Crimson Valley

 • 16 dubna, 2023 (8:43)
  Trvalý odkaz

  Na této hře jsem již rok a něco k tomu, abych se mohla nějakým způsobem vyjádřit.

  S čistým svědomím mohu tuto středověkou fantasy hru doporučit. Tak jak jsem se historickým, zejména středověkým, hrám vyhýbala, tak The Crimson Valley mi na tyto hry dokázal změnit názor. Zejména díky skvělé komunitě, která mě bez problémů přijala a je ochotná přijmout i nové potenciální hráče. Možná nás není tolik, ale hra rozhodně není uzavřená a stejně tak není uzavřený kolektiv. Pokud máte nápady, které někoho zaujmou a dá se s tím pracovat, rozhodně se nesetkáte s odporem. Jistě každá komunita o sobě může tvrdit, že není toxická, ale tenhle názor si člověk musí utvořit sám, tudíž rozhodně nikomu nechci nic vštěpovat :). Mohu za sebe pouze říct, že u nás se vyhnete infantilnímu chování a že si rozhodně nehrajeme na nejdůležitější.
  Téma hry vám možná bude připomínat Hru o trůny, ale věřte že se podobnostem snažíme vyhnout. Určité rysy hra má, ale s GoTkem jí určitě nezaměňujte. Děj máme vlastní a draci rozhodně nejsou na pokraji vyhynutí a ani nemáme Bílé chodce. Volantie je bohatý svět na nejrůznější oblasti. Například Edoros má rozpálené pouště a naopak Ulta nejvíc lesů a je největší vojenskou mocností. A ačkoli se nejedná o hru s elfy a dalšími magickými tvory, ale pouze obyčejnými lidmi bez fantasy schopností, tak se u nás rozhodně nudit nebudete :).

  Hře dávám 10/10. Komunikace stojí leda když lidí pracují nebo mají školu. Jinak chat rozhodně nezeje mrtvolkami a nikdo vás neukamenuje za otázky. Ani nevyžadujeme hru 24/7, neboť nejsme roboti a máme vlastní životy. Hry se odehrávají na fórum, což je pro dlouholetého hráče jako jsem já, jenom velké plus. Fórum je přehledné a velmi rychle si na něj zvyknete. Rozhodně vás nikdo nebude nutit psát slohy, pokud jste třeba zvyklí na discord. Tak tedy neváhejte a zkuste nás navštívit. Budeme za vás rádi.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..