FantasyPodle filmů & seriálůPodle knih & komiksůZ prostředí školy

Kouzelnický Svět

Kouzelnický svět je textová online RPG hra odehrávající se ve světě čar a kouzel slavného Harryho Pottera. Každý se mezi nás může přidat, vytvořit si postavu, její příběh, charakter. Je na každém, jakou životní cestu si zvolí – dobro nebo zlo. Vžij se do své kouzelnické postavy a pomoz nám utvářet jedinečný kouzelnický příběh plný osobitých zvratů a zápletek, který můžeš ovlivnit.

Píše se rok 1717 a ve světě čar a kouzel se věci začínají měnit. Starostolec prohlásil Cruciatus, Imperio a Avadava Kedavra za kletby, které se nepromíjí. Za jejich použití si vysloužíte jednosměrnou jízdenku do vězení.

V malém kouzelnickém městečku Glenstone, kde se dosud žilo docela klidným životem, tomu není jinak. Čarodějové a čarodějky si tu musí zvyknout na jiný styl života, avšak právě kvůli tomuto vyhlášení přiláká Glenstone nové černokněžníky. Nedaleko se nachází ostrov Draer, domov všeho zlého, který by mohl skrývat spoustu tajemství a také úkryt ve kterém by se černokněžníci mohli schovávat před zákonem.

 

Webová stránka: https://kouzelnickysvet.cz/

 

Kontaktní e-mail: info@kouzelnickysvet.cz

Facebook: https://www.facebook.com/kouzelnickysvet

 

Be the first to write a review

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..