Detektivní & KriminálníFantasyHororové & Strašidelné

Automata

 

Vítejte ve světě inspirovaném Příběhy Impéria. Máte zájem o vyprávění, na kterém se můžete ve velké míře podílet? Máte fantazii na vytváření prvků, které mohou oživit děj? Chcete se ztratit ve viktoriánské éře v alternativním světě, kde vedle vědy zažívá novou renesanci i umění magie? Chcete si vyzkoušet hru, kde není důležité vyhrát, ale prostě se bavit? Kde vám neúspěch nabídne dost možná zajímavější možnosti, než procházení hry v godlike stylu? Nabízím vám využití fóra, kde lze řešit konflitky postav zajímavou herní mechanikou, jakou umožňují kostky fudge. A pokud se s něčím opravdu nedokážete smířit, využijte vzácné body osudu.

Hratelné rasy jsou aktuálně lidé a upíři. Za člověka se můžete stát téměř kýmkoliv, upíři jsou zase přivolané duše mrtvých, historicky významných postav. Chcete zajít na kafe s Kleopatrou? Možná se to může stát skutečností. Pozor ale aby vás nesežrala. Dovednosti upírů jsou volně inspirovány hrou Vampire: The Masquerade.

Jakým směrem se hra bude ubírat záleží především na hráčích. Rozhodně lze počítat s tím, že se někdo pokusí otevřít portál do země magických bytostí. V ulicích Londýna začne řádit Jack Rozparovač. Povede se upírům utajit svou existenci, nebo se všechno zvrhne?

Webová stránka: https://cursed-game.forumotion.eu/forum

Chat: https://discord.gg/DCpunTnzAQ

Be the first to write a review

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..