Detektivní & KriminálníFantasyHororové & Strašidelné

PILGRIM: Příběhy Astorie

UVÍTÁME VÁS VE FANTASY, TEXTOVÉ HŘE ZVANÉ PILGRIM.

Děj se odehrává v zemi známé pod názvem Astorie, jejíž časové podloží je usazeno na přelomu temného středověku a „novověku“ v teprve začínajícím období páry.

NABÍZÍME VÁM:

Originální příběh, který Vás vezme do propracovaného světa herních kapitol, odkrývající hlavní dějovou linii samostatné rasy, či příběhu jednotlivce, ve kterém si budete moci podrobit moře i souši. Bojovat s jinými druhy, organizacemi či s nepřítelem světového kalibru v podobě Temného pána a jeho Běsnících přisluhovačů. Pokud Vás však boje nebaví, nezoufejte. Svět Astorie je zde obrovský a plný zajímavých zákoutí.

Tři osobité rasy: Astrály, v Řádu Kazatelů, jenž využívají magii pomocí Moir – Magických mincí ve kterých jsou zapečetěné schopnosti a pod rouškou Církve ničí zárodky zla v podobě nepřítele všech, Běsu. Nocturny, magií stvořené krvepijce, jejihž hierarchie a Půlnoční šlechta sužuje zmrzlou Artroszckou zemi nebo Fae, patřící ke sličnému lidu, Piráta z Yáchelových Ostrovů či medica Kontilliánské církve. Každý si základ může vylepšit dle svých možností a být originálním jedincem tohoto světa!
Zajímavé reálie, například tzv. Irubia v podobě tří karmických pravidel Astorie, které nelze porušit. Herbalicu Magnus, neboli herbář a spoustu nejrůznějších lokací se zajímavou historií pro oživení vašich herních postů.
Kvalitní základnu dlouhodobých a zkušených hráčů, kteří se nebojí pomoci ztracené ovečce tápající v temných hlubinách herního webu. Každý si musel projít naším Manuálem zla, ale opravdový hráč a čtenář se má na co těšit! Pokud máte rádi povídkový styl psaní, tvoření příběhů a různorodých scén, které mohou ovlivnit jak vaší postavu tak dokonce určité organizace. Nebojte se, zde naleznete své útočiště a vychutnáte si čtivé příběhy Astorie.
Hra samotná se nachází přímo na discord serveru. Je však nutné se nejprve registrovat, až poté je udělen přístup do herních kapitol a její historie. Dalším zajímavým aspektem hry, jsou tzv. dějové herní knihy. Nebojte se však registračního formuláře, Tvůrce je vám vždy nápomocný a pokud nemá zrovna on čas, na serveru se nachází dost zkušených lidí co se v rejstříku na webu dobře orientují!

WEBOVÉ STRÁNKY:https://pilgrim-rpg.wixsite.com/pilgrim

HERNÍ DISCORD:https://discord.gg/zuAN6cY

Rating: 4.0/5. From 53 votes.
Please wait...

8 komentářů: „PILGRIM: Příběhy Astorie

 • Dobře propracovaná fantasy hra s nadprůměrně originálním world buildingem. Hojný obsah, možnost se zapojit do samotného tvoření contentu už od začátku. Člověk musí být jen aktivní a mít jistý zájem. Nikdo nikoho nekousl, ale pravidla se dodržovat musí stejně jako nějaké základy slušného chování.

  Reagovat
 • Nejlepší RPG server co znám! Aktivita, skvělí hráči.

  Reagovat
 • Na Pilgrim jsem přišel v dubnu. A s klidem na duši mohu prohlásit, že se jedná o velice kvalitní RPG, které je protkáno řadou unikátních realií a příběhem. Noví hráči mohou být zpočátku zmatení a znechucení z ohromného množství textu, ovšem pokud toto člověk zkousne, tak se mu dostane opravdu unikátního RP s úžasnými hráči.
  Posty jsou kvalitní, obsáhlé a barvité. Komunita je naprosto skvělá a přátelská, nemá problém pomoci nováčkovi s jakoukoli otázkou.
  Samotná adminka je sluníčko, která udělá pro nováčka první poslední a provede ho celým příběhem a zodpoví mu na jakýkoliv dotaz.
  Hra není pro lidi, kteří čekají od tohohle RP jednu rychlou jednohubku, je to spíše pro lidi, kteří chtějí nějaké déle fungující RP, které žije svým vlastním tempem.

  Reagovat
 • Tato hra vypadá velmi zajimave, ale dle mého je na průměrné hráče dost složitá.

  Reagovat
  • Děkuji.
   ⌘ Souhlasím, velké množství textů a originální příběh je pro hráče, který je zvyklý na jednodušší hry dost složité a chvíli bude tápat. Ale ten kdo chce se může vždycky zeptat a buď já jakožto Admin, či již registrovaní hráči mu odpovíme. Stačí chtít a drobet vynaložit i vlastní iniciativu. 🙂

   Reagovat
 • Skvělá hra s neskutečně rozvinutým webem a celkovým lorem. Ze začátku to chce hodně číst a pídit se, ale worldbuilding takhle dobrý se málokde vidí. Díky tomu je pak i samotná hra mnohem zajímavější. Krom toho taky funguje skvělý kolektiv aktivních hráčů, který v případě jakýchkoli dotazů nemá problém pomoci, stejně jako adminka. Základem všeho je komunikace a s trochou vlastní aktivity a iniciativy se dá daleko dojít.

  Reagovat
 • Teda nic moc hra. Moc písmen a čtení a lore a otravnej admin. 🙄 a stejně jsem se tam nechal ukecat, čtu lore a zlobím admina z lásky 😂💛

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..