FantasyPodle filmů & seriálůPodle knih & komiksůSkutečný životZ prostředí školy

Revelio.cz

Revelio.cz je textová RPG hra na motivy Harryho Pottera. Můžete si zaregistrovat svoji herní postavu, která se stane studentem Bradavické školy čer a kouzel. Můžete v roli studenta docházet na hodiny, učit se kouzla a seznámit se s novými lidmi. Při svém studiu můžete být ve třídě vedle Harryho pottera, Hermiony Grangerové nebo Rona Weasleyho.
Škola čar a kouzel v Bradavicích, zkráceně Bradavice, je fiktivní škola v příbězích o Harrym Potterovi. Škola byla před více než tisíci lety založena čtyřmi největšími čarodějkami a čaroději té doby – Godrikem Nebelvírem, Helgou z Mrzimoru, Rowenou z Havraspáru a Salazarem Zmijozelem. Podle nich byly pojmenovány čtyři koleje – Nebelvír, Mrzimor, Havraspár a Zmijozel. Heslem školy je Draco dormiens nunquam titillandus – „Nikdy nelechtej spícího draka“. Škola je rozlehlá, stojí na skále nad jezerem někde ve Skotské vysočině. Mudlům se díky kouzlu jeví jako zřícenina a bojí se tam chodit. Studenti se do školy dostanou vlakem, který odjede 1. září z londýnského nádraží King’s Cross vždy v jedenáct hodin z nástupiště 9 a 3/4.
Ve školním roce plníte úkoly, sbíráte známky a body do boje o školní pohár. Na Reveliu se nemusíte zabývat pouze studiem, mimo hodiny si můžete zahrát v jedné z mnoha chatovacích místností s ostatními studenty, popovídat si, probrat chov kluběnek nebo hrabáků a udělat si nové přátele.
Jednou za čas jsou ještě různé herní akce jako plesy, velikonoční hodování a mnoho dalšího. Jednou za čas je i akce, která se netýká textové hry, ale můžete na stránce hledat vločky, sbírat losy do loterie nebo jiné věci, záleží na momentální akci. Revelio se nezaměřuje jen a pouze na textovou hru, ale postupně se snaží nabízet i akce mimo herní chaty. A pokud zrovna nebudete na stránkách Revelia, můžete se připojit na náš discord a být v kontaktu s ostatními hráči i tam.
Celý projekt se snaží stavět na dobré komunitě a komunikaci. Jsme otevřeni novým nápadům, návrhům i připomínkám. Projekt se snažíme stále vylepšovat na základě odezvy hráčů, aby byl co nejpříjemnější pro všechny zaregistrované studnety i profesory. Pokud máte zájem účastnit se vývoje projektu, máte nějaké zkušenosti s textovými RPG hrami, neváhejte a pošlete přihlášku na profesorskou postavu, popřípadě na známou postavu, jako je Hagrid, Hermiona, záleží, které známé postavy jsou aktuálně volné.
Na škole už studuje Harry Potter, Hermiona i Ron. Všechny jejich příběhy si můžete přečíst na Potterblogu, který vychází přibližně jednou za dva až tři týdny, popisuje události, které se staly Harrymu a na většinou na konci dílu je vždy otázka a hlasování co se pak dál stane. Tedy, každý může ovlivnit, jak se bude hra dál vyvíjet, jestli se Harry bude kamarádit s Malfoyem, nebo nebude, jestli se zapíše na famfrpál, záleží vždy na otázce v hlasování a každý může rozhodnout.

 

Webová adresa: https://www.revelio.cz/

 

Kontaktní e-mail: vedeni@revelio.cz

 

Be the first to write a review

2 komentáře: „Revelio.cz

  • Co je tohle za RPG?! Ta zkouška byla peklo, dělala jsem ji dvakrát a vždy požadovali tak strašně moc věcí! Pěkně nudný bez „vypravěčování“. Nedopoučuji

    Reagovat
  • Jsem tam už několik let a jsem spokojen. Požadavky úplně normální jako na každém kvalitním tRPG projektu. Zkouška taky jednoduchá, možnost dostat se do tzv „bílých“ je i přes hru v čajovně, takže buď neumíte pravidla, nebo tRPG není prostě pro vás.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..