Sci-fi

ARC

VÍTEJTE V ARC INDUSTRIES, KDE HISTORIE ZTRÁCÍ ZÁVOJ TAJEMTVÍ.


Hra se odehrává v blízké budoucnosti poté, co světem otřásla celá škála přírodních katastrof, které odhalily dosud skrytá tajemství našeho světa. Vidina nezměrného bohatství lidstvo zcela pohltila a odstartovala boom „lovců pokladů“, v jehož centru se nachází enigmatická organizace ARC Industries. Ta se zabývá sběrem a odhalováním historických předmětů a památek a zajišťuje jejich uchovávání pro příští generace… alespoň podle internetových článků.
Ve skutečnosti se tato žoldácká organizace opravdu věnuje sběru, prodeji a výzkumu artefaktů a jejich často nadpřirozených schopností pomocí ultramoderních technologií. Často ovšem fungují pod taktovkou bohatých a mocných, a hlavně pro jejich benefit.
Ujměte se role terénního žoldáka, buďte součástí týmu archeologů, zkoumejte anomální prvky artefaktů, přidejte se k misím a mnohem víc! Fantasii se meze nekladou!
  • Žánr: Sci-fi s mytologickými prvky
  • Čas a místo: USA, Aljaška, rok 2042. Sídlo ARC Industries je mix mezi malým městem a vojenskou základnou.
  • Technologie: Technologie a fungování světa v obvyklých věcech funguje blíž naší realitě než například žánru cyberpunk. Lidé jí obyčejné jídlo, bydlí v obyčejných domech, ale technologie jako hologramy, hoover vozidla, maglevy, energetické zbraně a lékařské vybavení jsou mnohem vyspělejší a běžné.
Hledáme zejména hráče, kteří jsou schopni aktivně odepisovat a zapojit se do dění hry. Respektujeme, že čas a nálada mohou být sporadickou měnou, ale rádi odehrajeme hry během volného víkendu či během týdne.
Ve hře se může vyskytnout násilí a témata nevhodná pro nezletilé, je tedy určena pro osoby starší 18 let.
Discord
Be the first to write a review

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..