FantasyHistorickéPodle filmů & seriálůPodle knih & komiksů

Westeros RPG

DREAMS DIDN’T MAKE US KINGS. DRAGONS DID.

Západozemí, rok 90 po dobytí, téměř tři dekády od smrti Maegora I. přezdívaného také jako Maegor Krutý, třetího Targaryenského krále sedícího na Železném trůnu ukutém v plamenech legendárního draka Baleriona Černého děse. Maegor Krutý si pro sebe uchvátil trůn krátce po smrti svého staršího bratra Aenyse I., a své místo na trůnu si zajistil nemilosrdnými vraždami Aenysových dětí.
Maegor, posednutý touhou mít vlastního legitimního dědice, pojal během prvních let své krutovlády hned šest žen za své manželky a královny, z nichž dvě mu úspěšně porodily dědice. Dvě dekády vládl Západozemí Maegor tvrdou a krutou rukou, a za své vlády stihl vytvořit mnoho nepřátel jak sobě, tak i své rodině. Otevřenou rebelii držel na uzdě pouze strach z destruktivní síly Targaryenských draků, kteří Západozemí dobyli.
Maegor Krutý je ale mrtev, Sedmi království už téměř třicet let vládne jeho prvorozený syn Maeron, první svého jména, který ke krutým způsobům svého otce nemá daleko. Je jen otázkou času, než se zažehne jiskra rebelie, kterou nebude schopen zvládnout ani samotný drak. Roztoč s námi kolečka osudu Sedmi království a podílej se na vzestupu nebo pádu Targaryenské říše.

 

Vstup společně s námi do rozmanitého světa Písně ledu a ohně, který se odehrává v alternativním příběhu. Připoj se k intrikám probíhajících v Králově přístavišti, staň se součástí světa jako mocichtivý Lannister ze západu, čestný Stark ze severu, nebo jako rytíř královské gardy vázán přísahami.

WEB: https://westerostrpg.wixsite.com/westeros

Be the first to write a review

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..