FantasyHistorickéPodle filmů & seriálůPodle knih & komiksů

Westeros RPG

DREAMS DIDN’T MAKE US KINGS. DRAGONS DID.

Západozemí, rok 90 po dobytí, téměř tři dekády od smrti Maegora I. přezdívaného také jako Maegor Krutý, třetího Targaryenského krále sedícího na Železném trůnu ukutém v plamenech legendárního draka Baleriona Černého děse. Maegor Krutý si pro sebe uchvátil trůn krátce po smrti svého staršího bratra Aenyse I., a své místo na trůnu si zajistil nemilosrdnými vraždami Aenysových dětí.
Maegor, posednutý touhou mít vlastního legitimního dědice, pojal během prvních let své krutovlády hned šest žen za své manželky a královny, z nichž dvě mu úspěšně porodily dědice. Dvě dekády vládl Západozemí Maegor tvrdou a krutou rukou, a za své vlády stihl vytvořit mnoho nepřátel jak sobě, tak i své rodině. Otevřenou rebelii držel na uzdě pouze strach z destruktivní síly Targaryenských draků, kteří Západozemí dobyli.
Maegor Krutý je ale mrtev, Sedmi království už téměř třicet let vládne jeho prvorozený syn Maeron, první svého jména, který ke krutým způsobům svého otce nemá daleko. Je jen otázkou času, než se zažehne jiskra rebelie, kterou nebude schopen zvládnout ani samotný drak. Roztoč s námi kolečka osudu Sedmi království a podílej se na vzestupu nebo pádu Targaryenské říše.

 

Vstup společně s námi do rozmanitého světa Písně ledu a ohně, který se odehrává v alternativním příběhu. Připoj se k intrikám probíhajících v Králově přístavišti, staň se součástí světa jako mocichtivý Lannister ze západu, čestný Stark ze severu, nebo jako rytíř královské gardy vázán přísahami.

WEB: https://westerostrpg.wixsite.com/westeros

5 based on 1 reviews

Jeden myslel na “Westeros RPG

  • Přestože Westeros za sebou nemá x roků existence, tak si osobně myslím, že se jedná o kvalitní hru a to zejména díky perfektně zpracovaným reáliím světa G.R.R. Martina, tedy Písně ledu a ohně. Nemluvě o originální alternativní dějové lince, kdy se vzala postava Maegora Targaryena, přezdívaného Krutý, a linie ohně a krve se začala historií prodírat od něj, zatímco Jaehaerysův osud byl zpečetěn už když byl maličkým chlapcem. Hru velmi doporučuji.

    Westeros nabízí zcela nový pohled na rod Targaryenů a Západozemí, kdy hra dodržuje kánon do Maegora Targaryena a částečně i po něm. Několik referencí, informací a známých postav knih byli a jsou součástí našeho děje. Menší komunita hráčů zase nabízí klidné prostředí bez chaosu a spamu, tudíž vám nic neunikne a vždy budete v obraze. Byla bych vypíchla i grafické zpracování webu, ale jelikož jsem grafiku dělala já, tak sebechvála smrdí :D.

    Přidejte se k nám a podílejte se na rozvoji děje společně s námi. Česky přeložená mapa Západozemí a Essosu nabízí spousty míst ke hraní a herní rok 90 po Dobytí doslova říká to, že spousta věcí a míst ještě nebyla objevena! Přidejte se do sjednoceného světa Aegonem Dobyvatelem a poznejte Korunní země kde draci svým stínem zakrývají Královo přístaviště; úrodnou Rovinu, jenž plodí ty nejkrásnější dívky; Bouřné krajiny ve kterých vládne rod Baratheonů; písčité Dorne a nepokořené Martelly; západní krajiny s Lannistery koupající se ve zlatě či rod Arrynů v Arrynském údolí s nedobytným Orlím hnízdem; Říční krajiny s prokletým Harrenovem a nakonec mrazivý sever, kterému kdysi vládli Králové zimy a na samém konci světa stojí legendární Zeď.

    „Dreams didn’t make us kings. Dragons did.”

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..