Protego

⚡Jsme textové RPG ze světa Harry Pottera, ale ne jen tak ledajaké. ⚡

  • Buď můžeš stát na straně Voldemorta a stát se Smrtijedem💀, nebo proti nim bojovat na straně zákona jako bystrozor👮 anebo pod vedením Brumbála v (ne tak úplně legálním) Fénixově řádu 🦅🔥.
  • Za svojí frakci se zapojíš do první kouzelnické války v sedmdesátých letech. Můžeš pomáhat či bránit Voldemortovi rozšiřovat svůj vliv.
  • Nejen, že u nás rovnou začínáš s dospělou postavou namísto jedenáctiletým studentem jako ve většině ostatních HP RPG, zároveň jsme i jedno z nejméně časově náročných RPG. Nemusíš chodit na hodiny a plnit úkoly. Každý týden chystáme frakční akce, které se navíc přizpůsobují času hráčů.
  • Stačí se jen připojit a hrát na našich vlastních webových stránkách se spoustou chatovacích místností a s moderní responziní grafikou.

  • Kromě toho si i tvoříme vlastní potterovskou Wiki, kde dovytváříme reálie kouzelnického světa, aby to všechno pěkně fungovalo. Třeba jak se liší kouzelnické školy, jak funguje vlastně kouzelnické cestování anebo jaké jsou různé druhy neverbální kouzelní.

Tak na co čekáš? Ti Smrtijedi/bystrozoři/civilisti, co strkají nos, kam nemají (nehodící se škrtněte) se neporazí sami! 🧙⚡
—————————
Rating: 3.0/5. From 4 votes.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

You may also like