Přemýšleli jste někdy, co je mezi Nebem a Zemí?

Co když zemřete a nemáte odžitá svá léta? Co se s Vámi stane? Co kdyby Vám někdo nabídl přestupní stanici?

Přesně takové místo je Divine. Místo, kde utajený svět se setkává se zřejmým. Existují upíři? Existují vlkodlaci? Možná ano, a ne jen v knihách a dávných příbězích.

Možná jen smrt nám, obyčejným lidem, dokáže odhalit některá tajemství.

Je několik možností, jak se do tohoto světa dostat. Buď se tady narodíte, anebo jste sem z nějakého důvodu přivedeni. Pokud Vaše smrt nebyla zapsána v Knize Osudu, tak máte možnost volby. Zůstat v Divine a využít všechen svůj čas anebo pokračovat dál… Na Zem se však už nikdy nevrátíte.

Divine je země ležící v lůně hor s omezeným přístupem k oceánu a objímající průzračné jezero Znovuzrození. Na nefritové hladině, můžete spatřit vratkou loďku, která nikde nekotví, řídí ji Převozník a ten jediný spojuje břehy světů. Žádná služba není zadarmo a i Převozník  žádá to, co je pro Vás nejdražší.

Jste ochotni tuto cenu zaplatit?

Jste dobrodružná duše a chcete svádět líté boje? Baví Vás hry vedené Vypravěčem? Nebo se chcete jen tak potulovat po Divine a seznamovat se, možná najít lásku?

Jsme jen jednu bránu od Vašeho všedního života!

 

Webová adresa: https://divinetrpg.wixsite.com/rpg-divine

 

Kontaktní e-mail: divine.trpg@post.cz

Rating: 4.7/5. From 23 votes.
Please wait...

7 thoughts on “Divine

 1. Saga Eklund napsal:

  Úžasná komunita, skvělí admini, báječná parta hráčů. Pokud milujete fantasy, tak Divine je must have.

 2. Avery Preston napsal:

  Příjemné rpg, jenž má i báječnou dějovou linii a je jen na hráčích, jak moc do ní chtějí zasáhnout. Můžete si jen tak bez vyšších cílů hrát nebo se můžete naplno ponořit do skvělé hry. Admini jsou úžasní lidé, kteří se hře věnují naplno. Divine vřele doporučuji.

 3. Alaine napsal:

  Byl jsem tam, když se to rozjíždělo. Admin byl pěkně nepříjemnej a obecně se tam nic moc nedělo.

  1. Lola napsal:

   Měl by jsi se tam zajít podívat teď.

 4. Simona napsal:

  Divine je nie len úžasné textové RPG ale aj skvelá komunita ľudí. Prišla som na túto stránku zahnať túžbu vytvárať príbeh a našla som ľudí, ktorí sa behom pár dní stali mojimi priateľmi. Ak hľadáte čas ako vyplniť nudné chvíle vo svojich dňoch, určite sa k nám pridajte. Získate oveľa viac ako čakáte.

 5. Elizabeth Whitemore napsal:

  Příjemné rpg, skvělý kolektiv a báječní admini. Kdo má rád fantasy, rozhodně by měl zavítat právě do Divine. Dějová linka, která pohltí každého kdo se přidá.
  Všem jen doporučuji. ❤️

 6. Lucy napsal:

  Hra, ktorá ponúka veľmi veľa možností kreatívneho vyžitia. Nechýbajú akcie, dynamika hlavnej dejovej linky, ani pokojné hry pre oddych. Najviac ma zaujala možnosť akejsi knihy, do ktorej môžete písať svoje krátke príspevky, ktoré už nemôžete odohrať, lebo sa stali vašej postave v minulosti,alebo vyplniť medzeru v čase, kedy ste neboli aktívni, aby sa vedelo, čím všetkým si vaša postava zatiaľ prešla. Môžem len odporučiť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

You may also like