FantasyPodle knih & komiksů

Divine

Přemýšleli jste někdy, co je mezi Nebem a Zemí?

Co když zemřete a nemáte odžitá svá léta? Co se s Vámi stane? Co kdyby Vám někdo nabídl přestupní stanici?

Přesně takové místo je Divine. Místo, kde utajený svět se setkává se zřejmým. Existují upíři? Existují vlkodlaci? Možná ano, a ne jen v knihách a dávných příbězích.

Možná jen smrt nám, obyčejným lidem, dokáže odhalit některá tajemství.

Je několik možností, jak se do tohoto světa dostat. Buď se tady narodíte, anebo jste sem z nějakého důvodu přivedeni. Pokud Vaše smrt nebyla zapsána v Knize Osudu, tak máte možnost volby. Zůstat v Divine a využít všechen svůj čas anebo pokračovat dál… Na Zem se však už nikdy nevrátíte.

Divine je země ležící v lůně hor s omezeným přístupem k oceánu a objímající průzračné jezero Znovuzrození. Na nefritové hladině, můžete spatřit vratkou loďku, která nikde nekotví, řídí ji Převozník a ten jediný spojuje břehy světů. Žádná služba není zadarmo a i Převozník  žádá to, co je pro Vás nejdražší.

Jste ochotni tuto cenu zaplatit?

Jste dobrodružná duše a chcete svádět líté boje? Baví Vás hry vedené Vypravěčem? Nebo se chcete jen tak potulovat po Divine a seznamovat se, možná najít lásku?

Jsme jen jednu bránu od Vašeho všedního života!

 

Webová adresa: https://divinetrpg.wixsite.com/rpg-divine

 

Kontaktní e-mail: divine.trpg@post.cz

Be the first to write a review

12 komentářů: „Divine

 • Úžasná komunita, skvělí admini, báječná parta hráčů. Pokud milujete fantasy, tak Divine je must have.

  Reagovat
 • Příjemné rpg, jenž má i báječnou dějovou linii a je jen na hráčích, jak moc do ní chtějí zasáhnout. Můžete si jen tak bez vyšších cílů hrát nebo se můžete naplno ponořit do skvělé hry. Admini jsou úžasní lidé, kteří se hře věnují naplno. Divine vřele doporučuji.

  Reagovat
 • Byl jsem tam, když se to rozjíždělo. Admin byl pěkně nepříjemnej a obecně se tam nic moc nedělo.

  Reagovat
 • Divine je nie len úžasné textové RPG ale aj skvelá komunita ľudí. Prišla som na túto stránku zahnať túžbu vytvárať príbeh a našla som ľudí, ktorí sa behom pár dní stali mojimi priateľmi. Ak hľadáte čas ako vyplniť nudné chvíle vo svojich dňoch, určite sa k nám pridajte. Získate oveľa viac ako čakáte.

  Reagovat
 • Příjemné rpg, skvělý kolektiv a báječní admini. Kdo má rád fantasy, rozhodně by měl zavítat právě do Divine. Dějová linka, která pohltí každého kdo se přidá.
  Všem jen doporučuji. ❤️

  Reagovat
 • Hra, ktorá ponúka veľmi veľa možností kreatívneho vyžitia. Nechýbajú akcie, dynamika hlavnej dejovej linky, ani pokojné hry pre oddych. Najviac ma zaujala možnosť akejsi knihy, do ktorej môžete písať svoje krátke príspevky, ktoré už nemôžete odohrať, lebo sa stali vašej postave v minulosti,alebo vyplniť medzeru v čase, kedy ste neboli aktívni, aby sa vedelo, čím všetkým si vaša postava zatiaľ prešla. Môžem len odporučiť.

  Reagovat
 • Po té příběhové stránce vám tohle RPG má rozhodně co nabídnout. Máte spoustu možností rozvíjet příběh své postavy, admini vám dovolí upravovat její profil a vkládat její obrázky do galerie, čímž se můžete chlubit se svým dobrým výběrem FC. Na vyvrcholení hlavní dějové linky je však něco, na co si musíte počkat, jelikož spousta hráčů si hledí svého a na příběh světa nemají čas, což platí i pro adminy.
  Přichází na řadu komunita, u které jsem během svého pobytu poznala obě tváře. Dříve jste po vašem příchodu byli vtáhnuti do velmi přátelského kolektivu. Všichni oplývali charismem a veselou náladou, což platí i dodnes, jenže pokud nepatříte mezi zkušené hráče v hraní her nebo nejste od začátku sympatičtí či nemáte dobrou minulost, začnete se postupem času cítit…odstrčeni. Hráči se nedávno rozdělili na dvě skupiny. Největším bizárem je samotná „elitní“ skupina. Pakliže jste členem a uděláte něco, čímž se znelíbíte hlavni admince, okamžitě se znelíbíte i celé skupině a svým „kamarádům“. Až v moment, co adminka opět zavelí, že je to vlastně v pořádku, okamžitě jste všichni zase nejlepší přátelé, ačkoliv ještě před pár dny, hodinami, jste byl ten nejhorší člověk a největší zrádce. Ta druhá část komunity je úplným opakem. Je na vás buď shlíženo seshora, jste vystaveni výsměchu či s vámi nemají trpělivost se zdržovat. Někdy se i stává, že vás odmítají přijat do své hry.
  Admini jsou milí, jenže nestrčila bych ruku do ohně za to, že všichni plní své funkce. Přesto se snaží neustále přinášet novinky, které ale občas nestíhají udržovat v chodu a tím jejich práce ztrácí na hodnotě a důležitosti. Stejně tak bych vyčetla jejich laskavost. S problémovými hráči mají hodně trpělivosti, spousta chyb jim je odpuštěna, ale i když škodí celému RPG, nikdy nejsou vyhozeni, pokud se v chatu neozývají přímo agresivně a toxicky.

  Reagovat
 • Z posledního komentáře mám smíšený pocit. Není dobře, že admini potlačují hádky a nespory? Mám za, že pisatel měl s někým problém a admini mu zakázali šířit zlo mezi skupinu, a to nevidím jako negativní naopak. Pár textových rpg mám za sebou a Divine je jedno z mála, kde to žije a na zbytečné dohady si nepotrpí. Za mě 10/10.

  Reagovat
 • Jsou zde nepekne, ale i pěkné komentáře. Každý se napíše komentář podle toho jak se mu RPG líbilo a jak ne.
  Za mě mohu celé tohle RPG doporučit. Je tam skvělá parta lidí, úžasné adminky, které pro nás vytvářejí nové příběhy a nyní vytvořily i stránky.
  Takže kdo má rád fantasy a svět podobný lovcem stínů, tak se určitě přidejte.
  Pro mě je tahle hra 10/10. A těším se na další roky, které na Divine strávím.

  Reagovat
 • Na Divine bych nešla už jen kvůli tomu příšernému webu, ve kterém se ani prase nevyzná.

  Reagovat
  • Prisernemu webu? Všechny potřebné informace a věci ohledně hry jsou rozdelene na svých místech. Možná to nebude stránkami, ale hledáním daného jedince.
   Stránky jsem si prohlédla a rozhodně v nich nemám problém hledat informace potřebné ke hře. Mrzí mě, že již má kapacita rpg her je plná, jinak bych se přidala. Už jen protože stránky vypadají hezky.
   Znám horší weby, které si hraju na něco co nemají a hledání v nich je chaoticke.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..