Podle knih & komiksů

Red Queen RPG

Vítejte ve světě právní nerovnosti mezi stříbrnými a rudými, v království Norta, roku 320 Nové Éry.

Zemi vládne monarchie a svět se dělí na dvě skupiny lidí. Na rudé, lidé s rudou krví bez schopností, žijících ve vesnicích v chudobě a při lepším sloužících stříbrným v jejich proslulých sídlech. Lidé se stříbrnou krví jsou pro rudé skoro jako bohové, žádný rudý nedosáhne jejich dokonalosti, protože schopnosti stříbrných jsou smrtící a dech beroucí, schopnosti, které jim zajišťují svrchovanou vládu nad rudými.

Připojte se do našeho království a začněte žít jako stříbrný z jednoho z rodů či jako rudý služebník. Vypracujte se a staňte se tím nejsilnějším vládcem všech dob, donuťte ostatní pokleknout a nebo pořádejte plesy pro vysokou společnost. Vydobijte si své vlastní místo v tomto světě, milosrdenstvím, diplomacií nebo vlastní armádou rudých.

 

Webová stránka: https://redqueenrpg.webnode.cz/

 

Kontaktní e-mail: redqueenrpg@gmail.com

Be the first to write a review

2 komentáře: „Red Queen RPG

 • Samostatná RPG vypadá na první pohled dobře, je aktivní a je zde spousta hráčů. To je ale asi tak jediný klad, který můžu napsat. Ve hře jsem hrála jen chvíli, ale když jsem viděla, co je hlavní adminka zač, rychle jsem odtamtud prchala.
  Proč jsem odešla?
  1. adminka – chová se jako totální kráva, když to ještě řeknu slušně. Její chování vůbec neodpovídá jejímu věku. Každou chvíli někoho pomlouvá a shazuje.
  2. malý děti – je jich ve hře spoustu a překvapivě berou hl. adminku jako svou Bohyni a souhlasí se vším, co ona řekne.
  Jakmile se nepohodnete s některou z jejich „kumpánek“, už jakoby neexistujete a ze hry můžete rovnou odejít. Tuhle holku evidentně baví dělat dusno a provokovat, hlavně tedy pomlouvat. Kdybych chtěla někoho opravdu zničit, určitě bych napsala jí, protože tak hnusnýho člověka jsem už dlouho nepotkala. Ještě ke všemu okupuje skoro všechny RPG, kde nesmí chybět i její kumpánky, který se ji drží jak hovno košile a myslí si, že jsou něco více.
  Jiný názor než má ona absolutně netoleruje a je schopna se s vámi pohádat. Něco takového bych od dospělého člověka vážně nečekala.
  Ráj pomluv a drbárna, to jest tento server.
  Původně jsem recenzi psát nechtěla, ale jako varování pro NORMÁLNÍ a opravdicky DOSPĚLÉ HRÁČE , kteří si chtějí zahrát a ne si znechutit hru, ač je třeba dobře vymyšlená, pro někoho, kdo chce kvalitně hrát, jsem ji nakonec napsala.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..