FantasyHororové & StrašidelnéZ prostředí školy

Tears of Blood

Město Amicitia je už od jeho počátku rozděleno na dvě části..Upírská a lidská část. Jediné,co tyto dva světy dělí, je řeka Divisa. Jak je všeobecně známé ,nějaké spory,hádky nebo snad i války nikam nevedou,proto se kdysi úplně pustý ostrov ve středu řeky stal jakýmsi symbolem míru pro tyto dvě rasy. Vznikla na něm střední a vysoká škola Diversis Academy,na kterou můžou chodit obě dvě rasy, také se na rozlehlé louce pořádají různé festivaly taktéž pro obě rasy. Ostrov je jediné místo,kde můžou nebo by měli mít lidé jistotu,že jsou v bezpečí před upíry. Lidé však nejsou jediní,kteří by se měli mít na pozoru. Na první pohled bezchybnou upírskou rasu sužuje neznámá nemoc,na kterou není ani zdaleka lék.Nikdo neví,jak vzniká,jak se šíří…Nic. Upír nakaženou touto nemocí je už předem odsouzen ke smrti. Tak a poslední zvláštností našeho města je děsivý a neznámí les Arcanum. Tajemné místo nikým neprozkoumané obklopuje severní část města. Otázky jako: ,,Co v tom lese žije? Jsou tam nějaká krásná místa? Vedou tam nějaké cesty?“ Jsou na denním pořádku. Ať už do lesa vstoupil upír nebo člověk nevrátili se. Teda on tam nikdo až na jednoho odvážného mladíka nevlezl…

 

Webová adresa: https://tears-of-blood4.webnode.cz/

 

Kontaktní e-mail: Tears.of.blood@seznam.cz

 

Be the first to write a review

Jeden myslel na “Tears of Blood

 • Lehce chaotické a musím říci že Adminkám je méně než 16 a proto jde vidět velký nedostatek zkušeností, přesto mě RPG velmi chytlo.

  Upíři jsou velmi promyšlení, lidé a jejich funkce také. Pravda, svět moc ne nebo má mezery, ale je funkční a tato kritika se spíše odkazuje na jejich organizaci Discordu. Mají pěkné stránky ve kterých se dá orientovat a lidi (až na 2 nebo 3 jedince) tam jsou milí. Discord… ujde. Jak jsem ale řekl je tam chaos.

  Vítky kromě nedostatku zkušeností Adminů a chaotičtějšího světa jsou… velmi specifické a osobní. Byl jsem kontaktován Adminkou za to že mám 2 postavy na 2 účtech. Mít 2 postavy prý problém není. Problém byl ten, že byl na 2 účtech a v dobách ticha a volna jsem si sám se sebou psal. Zároveň tam je postava která znásilňuje ostatní (doslova) a postava která mučí velmi graficky ostatní (také doslova).

  Nepochopil jsem proč není problém znásilňovat a mučit ostatní, ale mít 2 účty a na každém 1 postavu ne, když můžeme mít 2 postavy tak jako tak.
  Možná proto mi ukápla slza když mi jedna ze 3 Adminek řekla: „Jsem tady z Adminů nejstarší. Je mi 15.“

  Finální známka kterou bych jim dal jako ve škole, je 3+.

  Hráč Tears Of Blood

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..