Historické

A Court of Betrayers

Chcete něco vědět? Pořád ještě žijeme v temném středověku. Temný středověk totiž ještě neskončil.

Vítej v Halburnu, v samotném srdci patnácti království. Ve světě intrik, rozbrojů a nebezpečných oceánů, kde neexistuje spravedlnost. V době nemocí a exekucí, ve kterém lidé hledají poslední útěchu v náruči hamižné církve. Nikdo se neodváží vyslovit křivé slovo proti choromyslnému králi, nebo se vzepřít samotnému Bohu, jenž jediný má právo se v tomto světě stavět nad lidské vládce.

Spokojíš se s placením daní za tvrdou dřinu na venkově, nebo toužíš okusit život v raně novověkém městě? Či tě více láká role pohodlím zhýčkaného šlechtice? Získej místo u dvora, dostaň se do přízně krále a vyzdvihni svůj rod. Nauč se umění intrik a zasluž si věhlas, bohatství a pozemky.

Jsi-li dost troufalý vykročit do dob minulých, kde násilí a faleš číhají na každém rohu, pak přisedni k hernímu stolu a chop se své role, cizinče.

Hra je inspirována událostmi v Evropě na přelomu středověku a novověku. Herní svět je fiktivní a uzpůsobený co nejširším možnostem. Není tedy striktně založený na přímých historických faktech. Přestože jde o RPG ve vymyšleném prostředí, fantasy tématika je vynechána.

Web: https://acourtofbetrayers.wixsite.com/home

Discord: https://discord.gg/FZ9pxgG

Hrajeme na fóru.

Be the first to write a review

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..