Lighthill

Máš rád fantasy a přitom real life? Tak je toto rpg právě pro tebe.

Můžeš žít na ostrově klasický život člověka, který neví o nadpřirozenu, můžeš být lovec nadpřirozených bytostí či jedna z nadpřirozených bytostí.

Možností je mnoho.

Jen pár pravidel, jinak volná ruka.

Osud své postavy píšete převážně vy. Spojte se s již aktivními hráči a vymyslete společnou dějovou linii, nebo fungujte sami za sebe.

Získávejte odměny v nepovinných akcích, vylepšujte postavu.

Hraje se přímo na webu a nemáme žádné velké požadavky na aktivitu.

Pokud se chceš na něco zeptat, tak se přidej k nám na discord.

http://lighthill.hys.cz/

https://discord.gg/MDbn5HF

 

Rating: 1.0/5. From 4 votes.
Please wait...

Jeden myslel na “Lighthill

 • 1 března, 2023 (20:33)
  Trvalý odkaz

  Hráčskou základnu? Příjemný kolektiv? Pche…
  Buď budeš kámoška s tamním kultem a adminem, nebo máš smůlu. Ze začátku ti asi polezou do zadele, ale dlouho je to bavit nebude. Jakmile jim nevybudeš vyhovovat, jsi prostě blbec.
  Pět aktivních hráčů vyhnaly, další vyhodila adminka přesto, že mají ještě několik hodin do konce čistky… jen proto že je Adminka nekompetentní kráva, co si svůj život na hovno kompenzuje tím, že sere lidi ve věcech, kterým ani nerozumí. Bylo tam 247 postav – zůstalo 152 postav a nějak je to netrápí. A nejlepší byla reakce na hráčku, která se napsala do čistky dnes – 1.3. Zpráva zněla takto: “To je pozdě, protože když je tam napsáno “do 1.3.”, tak to je do předchozího dne a ne včetně něj.”
  Jaká byla reakce na odchod aktivních hráčů? Žádná. Tedy… Když vynechám výsměch a dělání si srandy z těch odchodů. Nikdo se na tom nepozastavil. A co udělala Adminka? Raději smazala ty odchodové zprávy, protože proč tam budou mít černou reklamu, no ne? Také je ani tolik ty odchody nezajímaly, jako to, že jejich postavy přišly o partnery! Katastrofa, svět se hroutí…
  Od hráčů padla žádost, aby se face claims jejich postav nerozebrali a byli uzamknuté. Odpověď? Uvidím podle her, ale nic neslibuju. Jinou postavu zabili jen tak pro srandu králíkům, když si to hráčka nepřála.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..