Následující hra se odehrává na fóru (k MH komunikaci slouží discord), má věkové omezení 15+ (s možností hraní v 18+ sekci) a co se týče aktivity, jeden HD u nás trvá 14 IRL dní.

Hlásil ses na prestižní školu? Utíkal z domova, abys začal nový život? Nebo se jen ztratil v lese? Odkud pocházíš? A považuješ upíry, dlaky a magicky nadané jen za pohádky pro děti, či věříš, že na těch mýtech může být zrnko pravdy? Na tom vlastně již nezáleží… Vítá tě Akademie, z níž se na prázdniny do lidského světa nepodíváš. Zvykej si, tenhle svéhlavý Hrad je nyní Tvůj domov a ty příšery Tví učitelé… a ať už si vybereš Světlo či Temnotu, brzy zjistíš, že žádná z těch cest není dobrá či zlá…

ALES je OTRPG s již poměrně slušnou historií, během které se zapsala do srdcí mnoha pisálků. V dnešní době sic tématem již nenabízíme nic převratného, ostatně, upíři, dlaci i magikové jsou již na denním pořádku v mnoha hrách, stejně jako témata škol, ovšem… pokud věříte, že to není jen o tom, který příběh je zrovna oblíbeným a chcete si psát ten vlastní, třebas i s naprosto obyčejným človíčkem, který je snad jistou částí Vašeho skutečného já, zvědaví, co s ním ALES provede, pak jste na správném místě.

Chceme rozvíjet charaktery, které si vytvoříte, tak, aby Vám přirostly k srdci a už jste je nikdy nechtěli opustit, nehledě na to, zda zůstanou lidmi, nebo se nechají zlákat Světlem či Temnotou.

Webová stránka: https://textovahra.wixsite.com/ales

Discord: https://discord.com/invite/qwkN6mw

Kontaktní e-mail: a-les@email.cz

Rating: 4.3/5. From 12 votes.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

You may also like