FantasyZ prostředí školy

Akademie Měsíce a Slunce

Následující hra se odehrává na fóru (k mimoherní komunikaci slouží discord), má věkové omezení 15+ (s možností hraní v 18+ sekci) a co se týče aktivity, jeden herní den u nás trvá 28 dní v reálném čase.

Hlásil ses na prestižní školu? Utíkal z domova, abys začal nový život? Nebo se jen ztratil v lese? Odkud pocházíš? A považuješ upíry, dlaky a magicky nadané jen za pohádky pro děti, či věříš, že na těch mýtech může být zrnko pravdy? Na tom vlastně již nezáleží… Vítá tě Akademie, z níž se na prázdniny do lidského světa nepodíváš. Zvykej si, tenhle svéhlavý Hrad je nyní Tvůj domov a ty příšery Tví učitelé… a ať už si vybereš Světlo či Temnotu, brzy zjistíš, že žádná z těch cest není dobrá či zlá…

ALES je OTRPG s již poměrně slušnou historií, během které se zapsala do srdcí mnoha pisálků. V dnešní době sic tématem již nenabízíme nic převratného, ostatně, upíři, dlaci i magikové jsou již na denním pořádku v mnoha hrách, stejně jako témata škol, ovšem… pokud věříte, že to není jen o tom, který příběh je zrovna oblíbeným a chcete si psát ten vlastní, třebas i s naprosto obyčejným človíčkem, který je snad jistou částí Vašeho skutečného já, zvědaví, co s ním ALES provede, pak jste na správném místě.

Chceme rozvíjet charaktery, které si vytvoříte, tak, aby Vám přirostly k srdci a už jste je nikdy nechtěli opustit, nehledě na to, zda zůstanou lidmi, nebo se nechají zlákat Světlem či Temnotou.

Webová stránka: https://textovahra.wixsite.com/ales

Discord: https://discord.com/invite/qwkN6mw

Kontaktní e-mail: a-les@email.cz

Ver

Jsem Bēstiae Ver a ve světě textových her se už pohybuji opravdu slušnou chvíli (má aktuálně nejstarší aktivní postava byla schválena dne 18. února 2012), hraji obvykle za lidi, upíry, jistý druh dlaků (měničů chcete-li) a čarodějů, ale mám za sebou i existenci na několika zvířecích hrách - ostatně tyhle informace jsou dohledatelné na mém blogu. Ve svých projektech se snažím o to, aby noví hráči nemuseli před registrací číst tuny textů, ale taktéž o to, aby reálie světa dávaly co největší smysl, mám ráda magii, která se snaží co nejvíce respektovat fyzikální zákony a naopak nemusím černobílé zpracování světů, kde se dají postavy lehko zařadit k dobrým či zlým. Nyní se už pouze vzácně mám to nutkání registrovat na hry ostatních, neb jednoduše velmi nerada dávám všanc životy svých postav, jejichž dlouhodobý vývoj je mou největší radostí.

Be the first to write a review

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..