Sci-fi

El Paraiso

Thomas Alva Edison má na svém kontě vedeno přes 2332 patentů a vynálezů. Slyšeli jste o tom jednom nejdůležitějším, který není nikde vedený? Co se stane, když se vynálezce rozhodne v roce 1883 ze své manželky vytvořit nadlidskou bytost? A co zvládne ona manželka, když si během téměř dvou století svého života postupně vypěstuje božský komplex?

Vítejte v nedaleké hypermoderní budoucnosti v El Paraisu, ve městě které nikdy nespí a kde dominují Elemers, Sangresi a Hadiri – lidé, kteří přece jen tak úplně lidmi nejsou.

RPG inspirované kapkou fantasy, dvěma kapkami sci-fi a láskou k vytváření originálního prostředí, který je stále doplňován o nové poznatky a nápady, které vyplynou z her.

Herně se tedy pohybujeme v lehkém scifi, trochu fantasy, spíše real life a místy akční. Jaký si to uděláš, takový to máš!

Malý ale živý A-team, web + discord, hra cílená na starší (NSFW témata jsou očekávána) a aktivnější hráče (posty alespoň jednou za den/dva, mimo výjimek). Nicméně záleží jen na Tobě zda tě to zaujme 🙂

Odkaz na discord najdeš na webu.

 

 

Rating: 3.7/5. From 25 votes.
Please wait...

5 komentářů: „El Paraiso

 • Vcelku zajímavě RPG a slyším na něj chválu. Moc nechápu hodnocení. Asi měl někdo tendenci srazit upřímný a pravdivý hodnocení 😀

  Vlastní scifi svět? Velmi zajímavé a dlouho neviděné 🤝. Držím palce a snad k vám jednou zavítám 🙂

  Reagovat
 • O tomto RPG jsem už nějakou chvíli slyšela než jsem si na něj dovolila zavítat. Konec konců ho má na starosti můj kamarád, který má fantazii a nebojí se utáhnout příběh na svých bedrech.

  Povedené sci-fi prostředí se jen tak nevidí, většinou se jedná o rychlokvašky bez solidního základu, které umřou pomalu ještě dřív než se dají do pohybu.

  Líbí se mi nejen přehledný blog, který prošel mnohými úpravami do dnešní ‚finální‘ podoby, ale i lore, které se rozšiřuje společně s hraním a dotazy hráčů. Až na některé základy tu má hráč volnou ruku a valná většina nápadů není smetena ze stolu jako někde, kde je pevně dané vše od bodu A po bod Z, ale chválí se, podporují a nebo se najde kompromis, aby vše sedělo do doby, ve které se hra odehrává.

  Aktivita zde určitě je a všechno je to o domluvě. Admini velmi rádi nabídnou nováčkům vlastní postavy k první hře a nenechají je bez odezvy čekat, zda se jich někdo ujme.

  Jako člověk odkojený hraním na fórech discordové hry moc nemusím, zde jsou však přehledné a tak mi to nevadí. Občas je tedy pro mě menší tyrana dokopat se k postu, neboť se tu preferuje vyšší aktivita (tj. post za max tři dny, jinak se omluvit) a se svou prací, náladou a osobními záležitostmi jsem občas na štíru, nicméně zatím mě nikdo nezabil a to se počítá jako vítané plus!

  Je zde milá, příjemná a občas poněkud dětinská komunita (ale kde ne, že ano), ale každý, kdo nemá tendence rýpat do pravidel, reálií nebo dělat hloupé fóry, které nikdo nebude chápat, si tu najde své místečko a rychle se stane součástí kolektivu dobrých hráčů, kteří ovládají psaní na výbornou. Nejde nutně o slohovky, i když nám to sem tam ujede, důležitá je radost ze hry a nápady, které hráči do hry přinášejí.

  Sice slavím teprve čtyři měsíce na této hře, můžu však jedině doporučit zavítat mezi nás a stát se součástí neotřelého světa.

  Reagovat
 • Sci-fi nie je práve môj šálok kávy, ale pokiaľ je dobre a originálne na poli RPG spracované, tak prečo nie. Prišla som len nedávno a hre prajem len aby vydržala byť aktívna, ono ten počet „rychlokvašiek“ rýchlo vyprší a prestanú byť do týždňa aktívne, toto však nie je ten prípad 🙂 Prepracovaný web, dejové línie, stále sa niečo deje 🙂 Ak hľadáte niečo originálneho, tak kľudne zavítajte 🙂 Ako hráč čo mám trochu problém s Discordom zvládam celkom obstojne: dá sa to

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..