FantasySci-fiSkutečný život

El Paraiso

THE RICH CAN LIVE FOREVER. THE POOR DIE YOUNG.

Thomas Alva Edison má na svém kontě vedeno přes 2332 patentů a vynálezů. Slyšeli jste o tom jednom nejdůležitějším, který není nikde vedený? Co se stane, když se vynálezce rozhodne v roce 1883 ze své manželky vytvořit nadlidskou bytost? A co zvládne ona manželka, když si během téměř dvou století svého života postupně vypěstuje božský komplex?

Život v El Paraisu je především pro boháče. Čím víc peněz, tím lepší život. Ovšem i chudina se má dobře, protože dobrodružství je zkrátka něco, co se tu děje každý den a každý den je pro některé výzvou. Žít na vlastní pěst, nebo v gangu? Cokoliv co tě bude bavit v honbě za hraním. Věda pokročila natolik, že kromě lidí se v El Paraisu procházejí Elemers, Sangresi a Hadiri – někteří o nich ví, někteří netuší vůbec o existenci těchto Neobyčejných.

Díky chytrosti Elemers, ekonomické zdatnosti Sangresi a zábavě Hadiri je El Paraiso od ostatního světa technologicky vyspělejší, modernější mnohem víc než co známe teď – hologramy, umělé inteligence, rychlejší a inteligentnější auta a chytré Apple watch jsou ještě chytřejší!. Přesně tak si představujeme budoucnost v roce 2071!

RPG inspirované kapkou fantasy, kapkou sci-fi díky vědě a láskou k vytváření originálního prostředí. Herně se tedy pohybujeme v lehkém scifi, trochu fantasy, spíše real life a místy akční. Nicméně se nemusíte bát, scifi žánr je tu velmi okrajově a není třeba mít nějaké větší znalosti – otázky vysvětlíme!

Jaký si to uděláš, takový to máš! – žánrově se můžeš pohybovat všude dokud si nebudeš vymýšlet vlastní lore, ale ovšem není problém se pobavit i případném rozšíření.

Malý, ale živý A-team, web + herní discord, hra cílená na starší (NSFW témata jsou očekávána) a aspoň trochu aktivnější hráče (dlužný post do týdne nejpozději).

𝑾𝑬𝑩

https://elparaisorpg.wixsite.com/el-paraiso

 

OSLAVILI JSME JEDEN ROK NA SCÉNĚ!

 

Be the first to write a review

5 komentářů: „El Paraiso

 • Vcelku zajímavě RPG a slyším na něj chválu. Moc nechápu hodnocení. Asi měl někdo tendenci srazit upřímný a pravdivý hodnocení 😀

  Vlastní scifi svět? Velmi zajímavé a dlouho neviděné 🤝. Držím palce a snad k vám jednou zavítám 🙂

  Reagovat
 • O tomto RPG jsem už nějakou chvíli slyšela než jsem si na něj dovolila zavítat. Konec konců ho má na starosti můj kamarád, který má fantazii a nebojí se utáhnout příběh na svých bedrech.

  Povedené sci-fi prostředí se jen tak nevidí, většinou se jedná o rychlokvašky bez solidního základu, které umřou pomalu ještě dřív než se dají do pohybu.

  Líbí se mi nejen přehledný blog, který prošel mnohými úpravami do dnešní ‚finální‘ podoby, ale i lore, které se rozšiřuje společně s hraním a dotazy hráčů. Až na některé základy tu má hráč volnou ruku a valná většina nápadů není smetena ze stolu jako někde, kde je pevně dané vše od bodu A po bod Z, ale chválí se, podporují a nebo se najde kompromis, aby vše sedělo do doby, ve které se hra odehrává.

  Aktivita zde určitě je a všechno je to o domluvě. Admini velmi rádi nabídnou nováčkům vlastní postavy k první hře a nenechají je bez odezvy čekat, zda se jich někdo ujme.

  Jako člověk odkojený hraním na fórech discordové hry moc nemusím, zde jsou však přehledné a tak mi to nevadí. Občas je tedy pro mě menší tyrana dokopat se k postu, neboť se tu preferuje vyšší aktivita (tj. post za max tři dny, jinak se omluvit) a se svou prací, náladou a osobními záležitostmi jsem občas na štíru, nicméně zatím mě nikdo nezabil a to se počítá jako vítané plus!

  Je zde milá, příjemná a občas poněkud dětinská komunita (ale kde ne, že ano), ale každý, kdo nemá tendence rýpat do pravidel, reálií nebo dělat hloupé fóry, které nikdo nebude chápat, si tu najde své místečko a rychle se stane součástí kolektivu dobrých hráčů, kteří ovládají psaní na výbornou. Nejde nutně o slohovky, i když nám to sem tam ujede, důležitá je radost ze hry a nápady, které hráči do hry přinášejí.

  Sice slavím teprve čtyři měsíce na této hře, můžu však jedině doporučit zavítat mezi nás a stát se součástí neotřelého světa.

  Reagovat
 • Sci-fi nie je práve môj šálok kávy, ale pokiaľ je dobre a originálne na poli RPG spracované, tak prečo nie. Prišla som len nedávno a hre prajem len aby vydržala byť aktívna, ono ten počet „rychlokvašiek“ rýchlo vyprší a prestanú byť do týždňa aktívne, toto však nie je ten prípad 🙂 Prepracovaný web, dejové línie, stále sa niečo deje 🙂 Ak hľadáte niečo originálneho, tak kľudne zavítajte 🙂 Ako hráč čo mám trochu problém s Discordom zvládam celkom obstojne: dá sa to

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..