FantasyPodle filmů & seriálůPodle knih & komiksů

Dragon Riders Alagaësia Online

Věz, že ses právě ocitl na prahu velikého dobrodružství! Máš-li rád draky, fantazii a rovným dílem rád píšeš, stačí jen vklouznout pootevřenými vrátky do nevídaného světa…

Dragon Riders Alagaësia Online je jedno z nejstarších textových RPG na českém internetu. Jde o hru na motivy Eragona, která se odehrává padesát let po pádu Galbatorixe na ostrově Vroengardu, jenž se stal sídlem obnoveného řádu Dračích jezdců. Jedním z nich se můžete stát i vy, vybere-li si vás některé z dráčat, která v útrobách posvátného Chrámu dračích vajec čekají na své spřízněné duše…

Nabízíme:
– Herní fórum.
– Propracované, imaginativní reálie. Od knižní předlohy jsme se během patnácti let, co hra probíhá, v některých věcech odklonili. Zachováváme však to nejdůležitější a nejlepší z Paoliniho světa, na jehož základech stavíme vlastní nápady, které se osvědčily pro zajímavou hru.
– Ke hře je k dispozici celý Vroengard prostřednictvím rozmanitého výběru lokalit, od nejodlehlejších lesů a hor po rušné město nebo třeba přímo baštu Dračích jezdců.
– Vaše vlastní dráče unikátní barvy, jména a povahy, pečlivě vytvořené přímo pro vás týmem adminů.
– Neomezený potenciál pro rozvoj vaší postavy. Každá začíná na novicovské úrovni a po vylíhnutí dráčete pro ni můžete zvolit jeden ze tří řádů podle zaměření: magický, bojový nebo léčitelský. A to je teprve začátek vaší cesty.
– Řada akcí v rámci hry – kromě menších událostí probíhajících ve volné hře, jako svátky nebo trhy, jsou tu menší příběhové questy, které vedou sami hráči. A v neposlední řadě se hrou táhne hlavní dějová linie, na které se vaše postavy mohou podílet účastí na velkých výpravách.
– Přátelská komunita stálých hráčů, pro které je psaní vášeň.

Adresa herního fóra: https://www.dragon-riders.eu/forum/

Přijďte s námi hodit řeč na Discordu: https://discord.gg/EnCQKAcpD8

Be the first to write a review

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..