FantasyPodle filmů & seriálůPodle knih & komiksů

Heroes of Olympus

Zdravím tě, nová tváři. Tímto tě srdečně vítám v Táboře polokrevných. Místě, kde každý nalezne domov a bezpečí před nepřátelským světem plném nestvůr jakými jsou dravá chiméra, vynalézavá sfinga nebo věčně hladová hydra.
Kdo že je to ten polokrevný? Inu ty – z poloviny člověk, z té druhé ti v žilách koluje krev jednoho z olympských bohů. Ano, pravděpodobně jsi o své matce nebo o svém otci již slyšet z bájí a pověstí, kde vystupují mocní hrdinové, jakými byli třeba Héraklés, Achilles, nebo Oddyseus se svým dobrodružstvím.
Tak se neboj a vstup mezi nás. Někteří možná disponují ostrými zuby a drápy, jimiž by ti mohli vyrvat maso z těla, ale všichni do jednoho jsme si zažili totéž. Mé jméno je Cheirón a budu tvým průvodcem na cestě poznáním světa řeckých hrdinů opěvovaných do dnešních dnů.

Hra je určena pro každého, kdo miluje mytologii a příběhy inspirované knižními sériemi Ricka Riordana – Percy Jackson, Bohové Olympu a další. V naší komunitě ostřílených hráčů uvítáme každého nováčka, který se mezi nás bude chtít zapojit. Pro zábavu a potěšení hráčů jsou pořádány soutěže, hry ale i výpravy, které postupně odhalují skrytou dějovou linii. Tak co, budeš natolik odvážný, aby ses mezi nás vydal? Nebo radši utečeš? Řecké legendy neumírají. Staneš se i ty legendou, hrdino?

 

Webová stránka: https://holympiansrp.wixsite.com/olympiansrp

 

Kontaktní e-mail: holympians.rp@gmail.com

 

Be the first to write a review

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..