FantasySmečky a zvířata

Saeron

Jsme jedna z textových RPG her, která se odehrává v lesním prostředí. Můžeš se u nás vcítit do liščího kožíšku. Okusit všechny krásy Saeronu, zažít jeho nebezpečí, dobrodružství, a posouvat se se svou postavou dál a dál ve schopnostech.
Ať už jsi v RPG hrách nováček, či máš zkušenosti, rádi tě mezi sebou uvítáme. Stačí si přečíst vše důležité a poté sepsat registraci.
A pokud váháš, zda se k nám přidat, můžeš to prostě jen zkusit.

 

Webová adresa: http://saeron.tode.cz/

 

Kontaktní e-mail: saerontrpg@seznam.cz

 

Be the first to write a review

Jeden myslel na “Saeron

  • Neb jsem na Saeronu registrována již tři roky a aktivně tam hraji za dvě postavy, rozhodně můžu tento projekt doporučit všem hráčům, kteří rádi hraji v kůži zvířat. Při registraci máte na výběr hned několik druhů lišek s různými vzhledy a nastavením stropu vlastností a hned po ní se vám otevře opravdu rozmanitý (a rozlehlý) svět v němž se aktuálně nacházejí hned tři liščí skupiny, do kterých se můžete (ale nemusíte) připojit a to i s liškami jinak samotářskými. Herní akce jsou v zásadě nápadité, a pro ty kreativní je k dispozici většinu času i nějaká ta akce kreslící či psací, a neobvyklými nejsou ani jiné (méně časově/kreativně náročné) druhy akcí, na nichž můžete kolikrát získat spoustu zajímavých odměn – ty je každopádně možné získávat i za samotné hraní, což je rozhodně další plus pro ty, kteří třeba neumějí kreslit nebo mají velmi nestálé múzy. Co se týče aktivity, admini nejsou vůbec přísní, takže své místo zde naleznou i hráči s menším množstvím času, což ovšem znamená, že pokud chcete mít co psát denně nebo máte chuť během jedinného dne napsat spoustu postů, je lepší se předem domluvit na společném discord serveru, abyste hráli s někým, kdo je na tom časově podobně jako vy sami. Minimální délka postů je pak taktéž snadno překonatelá, činí totiž zhruba 60 slov, takže největším problémem nováčků v rámci textových her bude určitě registrace, kde musíte hezky rozepsat povahu vaší lišky – s tím však jsou ochotni pomáhat jak admini, tak i někteří zkušenější hráči (obzvláště, pokud si vyberete hrát za některého z příbuzných/známých již existujících lišek, jejichž nabídku naleznete v Inzerátech), nemluvě o tom, že v registraci leží i jedna vzorová, která vám krásně dokreslí představu o tom, jak by to asi mělo vypadat. Co ještě dodat? Komunita je víceméně přátelská, což třeba pro mě bylo další velké plus, a na discordu s nimi můžete mluvit v podstatě o čemkoliv, takže ten, kdo hledá kromě místa k hraní i nové kamarády, neměl by být zklamán. A neb vidím, že jsem se rozepsala v téhle recenzi maličko více, než bych čekala, hádám, že pokud jste dočetli až zde, nejspíše jste byli dostatečně zaujati a já se tedy těším, až vás poznám ve hře – můj hlavní charakter je liška Setia, a v případě potřeby mi přes vzkazy na webu můžete napsat, kdybyste měli otázky, se kterými nechcete obtěžovat adminy, kteří mají se spravováním takto velkého projektu mnohdy plné ruce práce ;).

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..