FantasyPodle knih & komiksů

The Selection Empire of Illéa

The Selection Empire of Illéa
TŘETÍ ROČNÍK: Registrace účastnic 1.8. – 31.8.

Zdraví tě hlavní funkcionářka, musím ti sdělit několik důležitých informací, takže bys měl v tichosti poslouchat. Ne, vyhlášení Selekce není zdaleka to jediné, co musíš vědět. Na Illéu se snesl stín a život šlechticů již nepůsobí tak růžově jako kdysi. V lidech doutná strach a nejistota, zatímco v temnotách vzkvétá podsvětí, kterému vládne nový král s dvořany dychtícími získat pomstu a nastolit nový řád. Jestli se rozhodneš projít branami paláce, musíš se mít na pozoru, nikdo neví, zda nepřítel nečíhá za nejbližším rohem. A kdoví, třeba jsi právě ty jedním z těch, kdo se tohoto boje účastní, ať již na straně New Order nebo Kingsman, elitních vojáků královské rodiny. Anebo si zvolíš cestu účastnice Selekce, zahraničního hosta či zaměstnance, kteří drží od tohoto boje ruce stranou?

 

NABÍZÍME:

Naše RPG funguje nepřetržitě již druhým rokem a to, že začínáme teprve třetí ročník samo o sobě vypovídá, že nemusíte střídat postavy jako ponožky, ale máte skutečně čas na rozvoj, na čemž si zakládáme. Nabízíme možnost aktivně se zapojit do dějové linky, účastnit se různých úkolů či výzev, které vám hru ozvláštní, ale také si osvojit zahraniční zemi a určovat její osud dle vlastní fantazie! Naše hráče v žádných nápadech neomezujeme, ale naopak plně podporujeme a dáváme si záležet na tom, aby každý ročník přinesl něco nového i herně zajímavého. Hrajeme na platformě chatzy a fóru, kde probíhají společenské akce.

Z hlediska aktivity nemáme tak vysoké nároky, jak bývá na Selekcích zvykem. Držíme se kréda, kdy má být RPG volnočasovou záležitostí a nikoliv nutností, kde je nutné sedět několik hodin, aby si člověk mohl kvalitně zahrát. V naší komunitě se neztratí zapálení pisálci s oblibou delších her ani tací, kteří preferují kratší posty.

 

TĚŠÍME SE NA NOVÉ HRÁČE!

Webové stránky: https://selectionempireofi.wixsite.com/empire-of-illea
Discord: https://discord.gg/SSCA3ayQV9

Be the first to write a review

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..