Zdravím,

jmenuji se Clare Willson a jsem hlavní funkcionářka. Na žádost královské rodiny bych do povědomí občanů Illéi ráda dala skutečnost, že korunní princ obnovil dávnou tradici a vyhlásil Selekci. Jakákoliv dívka, která nemá prsty v nelegálních činnostech a neživí se striptýzem či jiným nepočestným povoláním může zaslat přihlášku – nejpozději do 31.12.2021! Nově platí také pravidlo o tom, že účastnice nemusí být panny!

Zároveň oficiálně zveme hosty ze zahraničí, aby se k nám připojili po celé trvání Selekce, ať již ze zvědavosti či politiky. Samozřejmě stále přijímáme také životopisy zájemců o zaměstnání v paláci, pokud celé dění nechtějí sledovat z řad prostých obyvatel Angeles.

Neopovažuj se nikam odejít, nevychovanče, protože jsem ještě neskončila a něco málo ti řeknu o celém projektu zvaném The Selection: Empire of Illea. Jedná se o zcela nově založenou komunitu hledající nové hráče, kteří se budou chtít podílet na rozvíjení originálního děje. Illéa má dobu dinosaurů dávno za sebou. Nastala éra moderních technologií, internetu, sociálních sítí, vzniku demokratických států a zrušení kastového systému. Je to jedna z nejmocnějších světových velmocí, na kterou si momentálně brousí zuby Brazílie a válka nám skoro klepe na dveře. Zejména po tragickému pádu letadla, pravděpodobně atentátu, během kterého zahynul král s nejstarším synem. Novým následníkem trůnu byl jmenován nejmladší Ethan, voják, který toho o vládnutí upřímně ví zhruba tolik, co se za nehet vejde. Obyvatelé jsou neklidní, země oslabená a královská rodina plánuje situaci zamést pod koberec právě Selekcí. Prvním ročníkem za posledních 150 let.

Jestli jejich plán vyjde? A jak tohle celé dopadne? Odpověď upřímně neznám a sama jsem na to zvědavá. Tohle ode mě bude každopádně všechno a musím běžet, před příchodem těch nevycválaných holek máme spoustu práce. Pokud budeš mít štěstí, uvidíme se v paláci, ale prozatím se s tebou loučím.

Web: https://selectionempireofi.wixsite.com/empire-of-illea

Discord: https://discord.gg/SSCA3ayQV9

Instagram: https://www.instagram.com/theselection_empireofillea/

Pinterest: https://pin.it/2wtJS1U

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

You may also like