FantasyHistorickéHororové & Strašidelné

Salem RPG

„It’s the proper morning to fly into Hell.”

 

KDO JSME?

Textové rpg s fantasy námětem zasazené do historických událostí v Salemu, Massachusetts kolem roku 1692. Město plné nic netušících lidí, čarodějnic spolčených s „ďáblem“, démonů, lovců ale i mnoho dalších, kteří žijí svým životem nebo se začleňují do dění.

 

CO NABÍZÍME?

 • Kolektiv nápomocných hráčů, na které je možné se kdykoliv obrátit
 • 11 ras, z nichž si (snad) každý vybere
 • Pestré akce, které formují postavu
 • Hru na přehledném fóru
 • A v neposlední řadě skvělé spisovatele, kteří se nebojí používat hlavu a fantazii. Je zde místo pro erotiku, gore (prolévání krve je normální stejně jako obětování dětí), nemluvě o dalších prvcích, které vás napadnou. 

 

Reálie prošly výraznou úpravou, část z toho ještě přetrvává, ale stačí se ozvat a informace rádi poskytneme. 

Máme i široký základ dobových informací pro zpestření hry. A také všudypřítomný „hon“ za odznáčky, které jsou odměnami za podílení se na aktivitách.

 

CO OČEKÁVÁME?

Dodržování pravidel, komunikaci a slušnost vůči hráčům (minimální základ slušnosti je pozdrav, když přijdete na chat) a přirozeně i zájem. A hlavně lidský přístup. Kdo chce, může pomoci a časem se vyšplhat i do rady seniorů či dokonce na post spolu-admina, stačí jen trochu chtít a dřít pro to. 

Žijeme volnějším tempem vzhledem k tomu, že naši základnu tvoří hráči převážně pracující / studující na VŠ. Vše je tedy o domluvě.

 

Těšíme se na tebe!

 

https://tosalemrpg.wixsite.com/trpg

Be the first to write a review

5 komentářů: „Salem RPG

 • Ach .. Salem. No, kdo zná hlavní adminku, která mění přezdívky jako chameleon.. Ginger B., GiGi,.. Blake… Gree… A asi tak patnáct dalších… Tak na tuhle hru nepůjde. Nikdo se zdravým rozumem nepůjde hrát k někomu, kdo si zařídil, aby ho drtivá většina hráčský komunity nenáviděla.

  Reagovat
  • Když jsou lidi naprostý ignoranti a pak se jim nelíbí jak se k nim admin chová…tak ti vzniká spoustu nenáviděných adminů. Zajímavý je, že i přes údajnou nenávist adminky Salem je aktivní a funguje narozdíl od těch, jež na ní nadávaj.

   Pac a pusu

   Reagovat
   • Asi se zapomněla zmínit o nějaké té desítce her předtím co jí zdechlo, protože nikoho její arogance nebavila. Ale pokud Salem funguje, což podle stránek moc nevypadá, tak asi good luck 🤞.

    Reagovat
    • Tak nikdo není dokonalej, navíc cesta k dobrýmu projektu vede přes pár, nebo dokonce několik „zdechlých“. Nikdo učenej z nebe nespadl, hlavně co se týče tRPG ne.

     Reagovat
 • Hra zajímavá. Jedinym rusivym elementem je styl písma vetšinou u popisků a v menu, je špatně čitelný. Ale jinak hra nabízí zajímavé reálie. 👍

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..