Podle filmů & seriálůPodle PC herSci-fi

Avatar: World of Pandora

Hra je na téma filmů Avatar od Jamese Camerona. Náš příběh pokračuje po ději Avatar: The Way of Water a nabízí hráčům novou základnu v džungli – Citadelu. U nás si můžete zahrát za člověka, za postavy z filmu, za Na’vi (ze všech 15 klanů), za operátora a jeho avatara a za rekombinanta (vědomí člověka trvale v těle avatara). Nabízíme příjemné a přátelské prostředí, zpracovaný lore, odměny za aktivitu, eventy a další 🙂

 • Naše herní místnosti se nachází na discord serveru, kde jsou zcela přehledně uspořádány a dá se v nich hrát s botem, který umožňuje posty za přezdívku postavy i s jejím obrázkem.
 • Náš lore a postavy jsou zveřejněny na webových stránkách.

Těšíme se na Vás!

 

Web: https://worldofpandora6.wixsite.com/trpg

Discord: https://discord.com/invite/sEDhWptmFN

Be the first to write a review

4 komentáře: „Avatar: World of Pandora

 • Téma Avatara je vzhledem ke druhému dílu očekávané. Musím říct, že stránky jsou opravdu pěkné, jen je škoda discordu, na kterém to je (discord hry bohužel nehraji). Ovšem i s discordem se dá dobře vyhrát a v dnešní době, kdy discord převládá, se hráči najdou.

  Musím ocenit skvěle udělaný web. Graficky se mi líbí to sci-fi zpracování a přizpůsobení třeba i rámečků k danému tématu. Texty jsou dobře čitelné, takže se hráč v ničem a nikde neztratí. Reálie jsou dobře přeložené do češtiny, jen mi to občas místy přijde jako převzaté z knížky Obrázková encyklopedie Avatar, kterou běžně vídám v Luxoru či Knihy Dobrovský. Ovšem to ničemu nevadí. Avatar je dle určených a specifických reálií, které se čerpají přímo z filmu a dostupných informací. I klany jsou velmi dobře rozepsané a je vidět, že si admin nic neupravuje k obrazu svému.

  Dále musím pochválit i pěkné zavatarizované obrázky. Některé tedy jistě pochází z pinterestu, ale ten jeden byl opravdu velmi povedený a je vidět, že si dal admin na této hře záležet. Pro hráče discordu tedy tuto hru určitě doporučuji. Fanoušci avatara si zde jistě přijdou na své a tato hra si zaslouží pozornost.

  Závěr: Komunitu hodnotit nemůžu, tudíž dávám za vzhled stránek a zpracování alespoň 3 hvězdičky.

  Reagovat
 • Zajímavé stránky, ale asi se na to moc lidí nechytlo. Je to škoda, protože Avatar je sám o sobě super a admin/Ka si asi dal/a se hrou záležet. To se o jiných hrách říct nedá.

  Reagovat
 • Škoda admina, kterej zbytečně špiní ostatní adminy a jejich servery. Web super

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..