THE GRISHAVERSE

✨THE WATER HEARS AND UNDERSTANDS. THE ICE DOES NOT FORGIVE…✨

Jsme rpg založené na inspiraci knihami série Grisha a Šest vran, nabídneme ti víc než to, kromě knižních reálií, máme i své, jenž poskytují větší rozlet ve hře. Neomezujeme hráče na knižní dějovou linii, tvoříme svou, která nás pohltí všechny a už nevrátí, stejně jako Vrása. Jak na tebe koukám, myslím, že vím, kdo jsi.
Hledači v tobě objevili víc, než jsi, kdy myslel. Jsi Grisha, která před sebou má budoucnost obklopenou tím nejlepším, ale taky za zády hladové vlky, lačnící po tvém životě. Možná bude tvým umem zachraňovat životy, pohánět kluzáky, a když ani to, tak najdeme využití v dílnách. Vypadáš hodně zručně, ukaž mi svůj talent.
Stále si myslíš, že nejsi Grisha? Je to možné, třeba tvoje kořeny vedou až do chladné Fjerdy, kde led neodpouští. Hmf, tož nerad slyším, ale stejně tě uvítám s otevřenou náručí, někdo se o tu čistku postarat musí. Grish je hodně, lovců málo.
Poznej svět plný tajemna, překypující chladem i něhou mocné země, která ti ukáže svoje dary pouze pokud jsi-li hoden. Nezapomeň, že nikde nejsi v bezpečí, je jedno kdo jsi, musíš se mít na pozoru. Svět je velké místo, jeho herní deska se neztratí, ale ty bys vojáčku mohl.
✨Svatí, nechť požehnají tvé duši…✨
 • Jsme aktivní fantasy rpg, které hraje na fórum.A to už přes rok.
 • Zaučíme nováčky a nenecháme je v tom plavat, jsme přeci jen tým, ne jednohubky pro volkry.
 • Nabízíme herní i neherní akce pro hráče. Nově i výzvy klání.
 • Nemusíte číst knihy, abyste pochopili, jak náš svět funguje. Vše máme na webu. Pokud i přes to budeš tápat, admini i hráči tě rádi navedou.
 • Máš-li odvahu, přijď k nám na chat a ptej se co srdce ráčí. Každá slušná duše, jenž umí pozdravit je vítána. Pokud se obáváš, máme i chat na stránkách, kde nám můžeš zanechat svůj dotaz.
  Web po rekonstrukci, stejně jako nově viditelné profily.

🌑Čekají nás totiž velké akce, budeš jejich součástí?🌑

Web: https://grishaverserpg.wixsite.com/grisharpg/

Rating: 3.0/5. From 9 votes.
Please wait...

Jeden myslel na “THE GRISHAVERSE

 • 23 ledna, 2023 (16:25)
  Trvalý odkaz

  Kolem této rpg jsem kroužila poměrně dlouho. K mým mnoha pauzám kvůli nevyhovujícím komunitám a celkovému úpadku rpg, jsem se hodně hrám vyhýbala. Spíše jsem navštěvovala discordy a zkoumala nejdříve komunitu a zpracování daného tématu. Ravka jako taková mě oslovila designem, ale i ten má své mouchy.

  GRAFICKÉ ZPRACOVÁNÍ:
  Příliš černé, příliš tmavé… nečitelné. To je zásadní problém, který jsem měla já a mých čtrnáct dalších známých, kterém jsem stránky ukazovala. Většina z nich už hry nehraje a nebo přešli (bohužel) na discordy, protože fórových her rapidně ubylo. Texty se špatně čtou jak na mobilu, tak i na počítači či notebooku. Doporučila bych tedy adminovi zapracovat na čitelnosti a úpravě textů. Je tam spousta hrubek a nebo chybějících slov či jiných chyb.
  Barevně je web hezký. Tmavá s rudou ladí pěkně. Oheň na úplném úvodu stránek je ale do očí bijící a je to jako pěst na nos. Spíše to odrazuje. Profily ale vypadají pěkně, ačkoli některé fotky mi přišly hodně temné. Až zbytečně.

  TÉMA RPG A JEJÍ REÁLIE:
  Ravka a nebo tedy Shadow and Bone, je téma určitě zajímavé. Viděla jsem seriál a četla i všechny dostupné knížky jak v češtině, tak angličtině. Zpracování je určitě dobré, zajímavé a kvalitní. Admin si dal záležet a nemám v tomhle ohledu co vytknout. Ovšem co se týče reálií, tak ty si asi admin upravuje tak jak se mu to zrovna hodí. Najdete tam spoustu kravin, kterým nejspíš admin či admin tým ani sám nerozumí. Nemluvě o overpowered postavách a nesmyslných textech dostupných například v ‘Kronikách’.

  KOMUNITA A POSTAVY
  Neměla jsem tu čest tam hrát. Komunita tedy na mě působila klidně, možná až spíše mrtvě, ovšem to bude asi na většině serverech. Admin se zdál být také v pohodě, ale nebylo těžké si v jejich chatu dohledat její nejrůznější výroky a nepříjemné vystupování na hráče. Můj názor na adminku je neutrální, ale z pár vět, které jsem s ní prohodila v soukromém chatu, jsem z ní neměla dobrý pocit. Jako kdyby neunesla, že se někomu něco nelíbí.
  Zkritizovala jsem valnou převahu NPC charakterů nad oficiálními postavami. NPC postav je na té hře přes 50. Možná kolem 70? Všechny mají daný reálný faceclaim, tudíž máte velmi vysoké omezení ve výběru a pokud byste chtěli za ten charakter hrát, musíte si vybrat to NPC a řídit se dle toho, jak je to NPC vymyšlené. Tudíž nic moc.

  Proto je tedy pro mě tato RPG nevhodná. Co jsem si tak zjistila, existuje už nějaký čas, ale že by se tam dělo něco zásadního za nějaké snad dva roky, to se říci nedá. Pro mě by tam asi byl vývoj postavy zbytečný, tudíž to pro mě hra opravdu není. Samozřejmě nikomu nechci kazit hned dojem a je na vás, zda chcete či nechcete tuto hru vyzkoušet. Spíš je ale tato hra vhodná pro ty, kteří nečetli knížky. Pro ty, kteří je četli, bude tahle hra asi hra spíše o nervy.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..