FantasySci-fiSkutečný život

City of Sin

City of Sin je název města budoucnosti skládajícího se z pěti sektorů seřazených podle životní úrovně obyvatel. Celému městu a planetárnímu systému panuje umělá inteligence Nina66. V zájmu střetu jsou tak lidé, kteří požadují svobodu a návrat k tradičnímu životu a bohatí občané, kteří jsou se systémem spokojení, dokud jim nikdo nebere jejich peníze. Není to ale jen tvrdá politika bohatých, která městem hýbe. Je to i nejchudší sektor, kam ruka zákona příliš nedosáhne, a kde vládnou gangy a černý obchod. Vaše postava se stává jedním z obyvatel města a je jen na Vás, jakým způsobem se zapíše do povědomí. Herní příběh má vlastní etapy (příběhové linie). Ty popisují aktuální dění a nabízí hráčům možnost, jak se do dění zapojit. Cílem je etapu ukončit dosažením jejího goalu, který není vždy lehké splnit. Je ale jen na hráčích, jak dlouho bude etapa trvat.

Můžete nabýt podobu člověka, kyborga, droida, robota, člověka se zvláštními schopnostmi, nebo nesvobodného luxusního otroka. Hráči si mohou vybrat z mnoha způsobů života, poslání a stylu, takže možnosti hry jsou téměř nekonečné.

Prostředí má žánr cyberpunk s notnou dávkou lidské zvrhlosti, proto přijímáme pouze hráče starší patnácti let.

Jsme nadšenci do cyberpunku a textových RPG, kteří mezi sebe přivítají každého nováčka i zkušeného hráče. Hra má vlastní stránky, ale jádro je na DISCORDU.

 

Webová adresa: https://cityofsin-rpg.blogspot.com/

 

Kontaktní e-mail: okurka.joe@seznam.cz

 

Be the first to write a review

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..