FantasyPodle filmů & seriálůPodle knih & komiksů

Zaklínač: Hra Osudu

Představte si svět Zaklínače, tak jak jej znáte z her nebo knih, ovšem pod taktovkou vašich vlastních postav. Nezáleží, jestli jste zaklínačem ze školy Medvěda na stezce, kněžím Lebedy na své duchovní pouti nebo obyčejným farmářem s domkem na vesnici; v tomto nehostinném světě si najdete své místo a nebudete toho litovat!
Hra probíhá na fóru, kde po založení a schválení postavy můžete vstoupit přímo do volné hry v předefinovaných lokacích v Redánii okolo Novigradu. Hra však není omezena pouze na tyto lokace a v rámci Questů, Eventů a Osobních her je možné se podívat prakticky kamkoliv.
Příběhově je hra zasazená do třetí války mezi Nilfgaardem a Severem, tedy přibližně do začátku děje PC hry Zaklínač 3: Divoký hon. Jak však plyne čas, vytváříme si vlastní zápletky, které jsou volným pokračováním kánonu.
Pokud byste chtěli začít hrát, nemusíte být vlastně žádným znalcem knih ani her. Stačí když Vás baví psát a respektujete náš výtah reálií a pravidla. Klíčovým prvkem hry je jednoduchý systém dovedností a kostek, které umožňují růst Vaší postavy a do hry tak přináší nový náboj a prvek náhody.

 

Webová adresa: http://zaklinacrpg.cz/

 

Kontaktní e-mail: zaklinacrpg@gmail.com

 

Be the first to write a review

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..